Pár letních hitů na konec prázdnin

30. srpna 2010 v 17:00 | onni |  Hudba
Ačkoli mám teď tendence se vracet k mým starým dobrým klasikám, ať už od Nightiwsh, Century, To/Die/For přes Type 0 Negative až po In Flames a Before the Dawn, celé léto mě provázi popová scéna.
Je to dáno tím, že v TV nic pořádného nehraje, a tak pořád přepínám z jednoho hudebního kanálu na druhý. To víte, mít doma takove stálice jako VH1 či Mtv, to se občas hodí. Tak mi celé léto v rádiu, v mobilu, v hi-fi  a vůbec v hlavě a všude hraje těchto pár skladeb, které jsem si zamilovala. A jelikož mám dnes možnost sedět opravdu celý den na internetu a poslouchat u toho hudbu všeho druhu, naházím sem pár opravdu povedených kousků. A ještě si k tomu trochu na ty prázdniny zavzpomínám :)

Ben Cristovao - Give me some more


Rozhodně největší překvapení tohoto léta. Nevidět klip, tak mě ani nenapadne, že je táto píseň z českých rukou. No, českých... asi je jasné, že Ben rozhodně není prototyp českého zpěváka. A i když během Superstar rozhodně mým favoritem nebyl, tak teď mu fandím, a jeho r'n'b/urban album mě opravu zaujalo.

Tom Boxer ft. Antonia - Morena


Tahle píseň by mě pravděpodobně za normálních okolností buďto vůbec nezaujala a nebo by mi lezla příšerně na nervy. Ale to by ji nesměli pořád dokola hrát v baru Elvis na bulharské pláži. Za ten mesíc strávený v Sozpopolu jsem si ji tak nějak zamilovala a když ji slyším, vybaví se mi písek, moře, slunce, koktejly, Alkeantres a hlavně ta neskutečně sexy čišníčka z baru! (yummier) :D

Ellie Goulding - Starryeyed


Tato píseň se mi nejspíš ještě hodně dlouhou dobu bude pojit s letním obdobím. Prostě a jednoduše, je takova "pozitvní". Nemluvě o tom, že celé léto jede v prazdninovém spotu Disney Channelu. Těhle asociací se už prostě nezbavím :)

Katty Perry - California Gurls


Chcete mít pořádný letní hit? Udělejte k tomu pořádny letní videoklip. I když bude nejspíš dost ujetý a možná stupidní. Ale povedený. A hlavně, pokaždé co na něj koukám, mam hlad :D

B.o.B. feat. Haley Williams - Airplanes


V jednoduchosti je síla - co víc říct :)

Eminem ft. Rihanna - Love The Way You Lie


Nakonec ještě píseň, která se tedy letním hitem moc nazvat nedá. Není to zrovna prorotyp hitovky, při které budete dejme tomu pařit na pláži s drinkem v ruce.
Ale o tom to není... tahle píseň mi zní v usích posledni dva týdny a nějak mě dostala. Možná, že její krása tkví hlavně v jejim pravdivém textu. Prostě nádhera.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama