Songs for Today: P.I.Tchajkovskij - Nutcracker (neznámější party)

15. ledna 2011 v 20:18 | onni |  Hudba
Poslední dobou jsem na tomto blogu nepřidala nic více smysluplného. Ne žebych na to neměla čas, právě naopak, když vím, že se musím učít, zásadně najdu aspoň 10 věcí, které budu dělat místo toho. A žeby bylo o čem psát, na zpravodajských serverech se začíná rozebírat téma pro-ana blogů, kdy začínám vážně přemýšlet nad tím, zda se anorexie v této podobě vůbec ještě může požadovat za nemoc a nebo je to prostě jen další výkvět dnešní puberťácké idiocie.
A co třeba slavný nový portál Krasna.cz, kde jsem, ačkoli nějakou velkou žášť vůči "barbínkám" nechovám, měla dost už při přečtení prvního článku o tom, co maji kluci na holkách rádi a věty "O mužích se říká, že jsou buď horňáci nebo dolňáci, tedy že koukají buď na prsa, nebo na tvůj zadeček. Žádný jiný druh muže není, na tyhle křivky prostě kouká každý!". Jistě, naše milé opačné pohlaví je možná v ženských očích občas jednodušší, ale žeby se dělili pouze na prsatce a zadečkaře... Jistě, z jakéhosi evolučního hlediska chlap prostě hledá buď ženu, které se bude dobře rodit dítě, nebo která to dítě bude dobře kojit, ale myslím si, že holka má taky ještě obličej a nohy třeba. O te intelektuální úrovni a její přitažlivosti raději jindy.

No ale prostě a jednoduše - psát se mi nechce. Prostě nechce. Dělám teď jiné věci, jako třeba že jsem začala hrát World of Warcraft (už jsem vážně potřebovala něco jiného než Sims 2 a Sims 3 přeci jen nejsou to pravé ořechové) a nejspíš mi z toho brzy hrábne.
Občas také předstírám, že se učím a přemýšlím nad tim, kde dám svázat mou diplomku. 18.2. pak státnice. Nejspíš budu jediná, kdo tam bude dělat magisterské závěrečné zkoušky. Sranda musí být.
Také sem si na konto přidala již třetí shlédnutý balet. Tentokrát šlo o Louskáčka. Na jaře mě čeká Spící krasavice. Hudbu z toho druhého zná zrejmě každý, jelikož její hlavní motiv (tedy waltz) byl použit jako hudební stopa v Disneyovské Šipkové růžence. A co si budeme povídat, nemůžu se už dočkat, Čajkovskij byl prostě mistem baletu. A tady přikládám pár ochutnávek z Nutcrackera. Enjoy ;) 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama