Song for Today: LMFAO - Party rock anthem

2. července 2011 v 12:16 | onni |  Hudba
Venku už nějakolikátý den chčije a chčije a já mám pocit, jakoby ani letní prázdniny nebyly. No, pro mě vlastně nejsou, to je fakt. A jde to na mě vidět. Poslední týden jsem otrávená, unavená, dojebaná, frustrovaná, nasraná, pořád si stěžuju a na všechno nadávám a všichni mi lezou na nervy, a tak doufám, že mi to mí milovaní prominou. Je totiž na mě opravdu vidět fakt, že v tuto roční dobu jsem poslední dva roky byla už dávno u moře a posledních x let jsem tak či tak měla volno, válela se přes den v posteli, v noci seděla na internetu, běhala po všech čertech a jediná starost byla, jak s malýma penězma přežít celé léto. Jezdilo se na fesťáky, na akce, do Prahy, k moři, za známýma a nadávalo na ČD, že neudělají nějakou rozumnou letní slevu.
Letos poprvé tohle nemám a je to na mě znát. A proto musím říct, že jsem byla velmi prozíravá, když jsem si dovolenou naplánovala právě na první týden v červenci - už jsem to potřebovala jako sůl. Bohužel letos u moře nestrávím ani den, občas mě to trápí a občas si říkám, no co. Ne žeby nebyly peníze, ale od jisté doby si šetřím na to, kdyby se prostě něco pokakalo. Třeba momentálně mi odchází notebook, takže budu muset investovat do něj a navíc, od doby co pracuji v obchodě s kojeneckým zbožím, se mě jala ještě větší hrůza - člověk nikdy neví, a tak ty peníze tak nějak šetřím na to, kdyby mě náhodou v mém životě chtěla překvapit nějaká malá osůbka.
Každopádně mám teď před sebou týden dovolené, který strávím v Praze. Mám v plánu několik klasických věcí, jako Hrad, Cimrmanovo muzeum, Palác knih na Václaváku, Paladium, kavárnu Louvre, Bagetterii, taky zoo či technické muzeum, ale jak tak koukám ven i na to, že je 12 hodin, já pořád sedím v pyžamu a nedělám nic proto, abych se začala balit, nevím zda celý ten týden spíše neprospím (a to přes den, v noci budu samozřejmě hrát WoW).
Ale těším se. Ani nevíte jak. Strávím týden po boku dvou osob, které mám na světě nejvíc ráda a i kdybychom měli celý týden sedět zavření v bytě a koukat na Futuramu, tak mi to vadit nebude. Hlavně si konečně trochu odpočinout (protože, faktem je, že jsem od státnic ještě neměla pořádné volno) a doufat v pravé letní počasí, abych nabrala trochu té energie ze sluníčka.
Takže, vy, co je ještě máte, užívejte prázdnin ;) já se jdu dokopat k tomu, abych něco dělala (pač kromě základního balení si musím ještě zašít kalhoty a obarvit vlasy, že) a házím sem tuc tuc parádní skladbu na probuzení.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama