30 Day Song Challenge: Day 4 - A Song That Makes Me Sad: Snow Patrol - Run

23. listopadu 2011 v 17:19 | onni |  Hudba
Kdybych se do tohodle pustila tak dva roky tomu, bez vahání bych našla minimálně 10 takových skladeb. Vidím sebe, jak kráčím mezi brněnskými paneláky. Nebo čekám na tramvaj po večeru stráveném s lidma, které jsem měla kdysi ráda a většinu z nich už nemám chuť vidět. Sedím sama na koleji, a jsem ráda, že tam se mnou není má jistá otřesná spolubydlící, kterou jsem za celý rok neviděla jít do sprchy. Moje nejlepší kamarádka je ode mě daleko a můžu s ní být jen přes ICQ. Nevadí, že autobusem bych u ní byla za dvě hodiny, nejsou na to prachy. Zanevřela jsem na chlapy. Uvědomila jsem si, že jsem vlastně měla vždycky štěstí na kretény, ale že já sama jsem ty kretény vyhledávala, tudiž si za to vlastně můžu sama. Proto jsem teď sama, protože musím přijít na to, co dělám špatně a musím se nejdřív naučit být sama se sebou. K tomu všemu mi hraje nespočet skladeb, které mě dělají ještě smutnější než jsem. Připomínají mi konkrétní místa i osoby a nebo mě prostě jen tak utvrzují ve vlastní sebedestrukci.
Tohle už nění. Už skoro nic z toho. Zmizelo to vše s příchodem jednoho jediného člověka? Vážně je to všechno takhle jednoduché? Ale ne. Moc dobře vím, co vše muselo předcházet tomu, abych momentálně byla tam kde jsem. Ztratila jsem mnohé a mnohé získala. Můj starý život jakoby ani nebyl. Už neposlouchám smutné písničky.

Takže musím tápat v paměti, abych si vzpomněla na tuhle...

 


Komentáře

1 elysia elysia | 25. listopadu 2011 v 21:15 | Reagovat

je zvlastni jak se za par let tolik veci zmeni, jak se menime my sami..nekdy, kdyz se ohlidnu do minulosti, nechci nekterym vecem ani verit, ze jsem je delala, jak jsem se chovala, ale nekdy je to vzpominani i pekny, i kdyz osobne mam spis porad ty sebedestruktivni tendence se vracet k tomu spatnymu

2 onni onni | Web | 25. listopadu 2011 v 21:45 | Reagovat

[1]: jj, taky tak, bohuzel...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama