Song for Today: I love you but I've chosen Darkness - Better Strangers

8. listopadu 2011 v 19:14 | onni |  Hudba
V neděli bylo hezky. Na listopad opravdu výjimečné počasí. Slezli jsme se celá rodinka venku, se psem, s kočkou, koukali jsme jak taťka s bráchou čístí jezírko s pstruhama a vytahujou ty mrtvý pstruhy, jelikož není voda a tak není v jezírku dostatek bublin. Nebo tak nějak. Když jsem tak stála, ptala jsem se sama sebe, proč jsme si já vůbec oblékala mikinu.
O něco později jsem už stála na nedalekém poli a koukala, jak taťka s bráchou poustějí draka. Rozhlédla jsem se po okolí a říkala si, že tady nějak přibývá baráků. Ještě pět let a někdo tady otevře večerku. Možná nám tady dokonce udělaj autobusovou zastávku.
Venku je nádherně... to jako fakt. Loni byl listopad podobný, ale letos je to fakt síla. Nepamatuju si, kdy naposledy jsem na podzim den co den kukala na noční nebe. V pět večer už vykukuje Jupiter, který na mě svítí skrz balkónové dveře. Samozřejmě taky pořád svítí blbý měsíc, který se bůhviproč rozhodl, že zrovna teď prostě nezaleze ani přes den a v noci mi bude svítít do okna a budit mě. A kvůli němu mám i stupidní sny. To jako fakt.
Možná, že tohle to je to slavné globální oteplování. A nebo jenom podzim vynahrazuje divné léto. Je dobře, že je sluníčko, i když u nás na horách pomalu zapadá už o pul čtvrté. Člověk se potřebuje nabít solární energií.
Každý večer lehám do postele, pouštím si Dr. House a popíjím si čaj. Pohodička. V noci mě budí (kromě pitomého měsíce) myši, které běhají pod dřevěnou podlahou. Přemýšlela jsem, že bych shlédla Paranormal Activity 3, ale myslím, že dokud ty myši v podlaze (stěně, stropě) nedají pokoj, tento film si nechám ujít.
Vypálila jsem si mix vánoční hudby na CD do auta. Zbývá mi koupit poslední dárek. A co si budem povídat. Těším se na sníh. Jak malé dítě. Sice je krásně a pohoda a není třeba ráno škrábat okna auta a vůbec, ale těším se. Navíc, jak to tak vypadá, budou letos opravdu zajímavé Vánoce. To jako fakt.

A aby se neřeklo, dávám sem jednu pro extra podzimní mood...

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama