Before...

17. prosince 2011 v 21:53 | onni |  Každodennost
Měsíc prosinec měl být v tomto roce pro mě ve znamení jakési transformace. Zapomněla jsem to, nebo jsem to ani vědět nechtěla. Přesto jsem cítila už dýl, že se něco děje, něco zásadního. Na první pohled ale spíše špatného, ačkoli žádná věc ve výsledku není špatná, jelikož má svůj důvod.
Došlo mi to nejspíš v době, kdy jsem začala mít noční můry o práci a přemýšlet o tom, že v ní zůstávám hlavně z vlastního pohodlí. A že vlastně nesnáším změny. Tedy, ono to má i jiný důvod, který plánuju možná zhruba tak za dva roky, ačkoli tohle si člověk stejně pořádně nenaplánuje.
Týden do Vánoc. Venku celý den chumelí. Obyčejná jízda autem se rázem proměňuje v adrenalinový sport, protože silničáře opět překvapilo, že v prosinci sněží. Vzpomněla jsem si, že jsem si nekoupila čepici. A konečně to venku vypadá, že jsou za pár dnů Vánoce. Ačkoli, beztak to do té doby zase roztaje.
Mám divný pocit, a to pořádně. Pořád se kolem mě něco děje, mám opravdu silný pocit transformace, jakoby se to snad ani nedalo stíhat. Jakoby to snad vážně měly být poslední Vánoce před koncem světa.
Kdybyste měli možnost být zachráněni jako ti vyvolení, odešli byste, nebo byste zůstali až do konce s těmi, které milujete, i kdybyste věděli, že zemřete?
 


Komentáře

1 elysia elysia | 23. prosince 2011 v 23:07 | Reagovat

ja bych teda radsi umrela v milovane naruci, ale doufam, ze nic takovyho  nebudu muset resit:) konec sveta nebude, ale zmeny urcite ano..jde o to jak se na ne pripravit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama