Song for today: The Doors - The End

23. ledna 2012 v 21:17 | onni |  Hudba
Nelíbí se mi, co se teď děje. Nelíbí se mi, co slyším v TV když náhodou trefím zprávy na Nově. Už mě nebaví dokola číst to samé, nebaví mě kecy diskutéru na iDnes.cz, kteří pořád mudrují, kecají hovadiny, jednou tvrdí tohle, pak zase tohle a vlastně ani nemají pořádný názor - toť odraz české společnosti.
Je teprve leden a já mám pocit, jakoby se svět už vážně chýlil ke konci - a ono se vlastně ani pořádně ještě nic neděje.
Tohle je absurdní. Příjde mi naprosto absurdní, že kvůli nějakému kreténovi, kterej utrácí prachy za chlast se musí bát celý barák lidí exekutora a toho, že jim posbírá věci, na které ten exekutor vůbec nemá nárok. Kde to vlastně žijeme?
Příjde mi naprosto absurdní to, jakou moc mají organizace jako CPU a OSA. Platit jim za to, že si někde před pár lidma na kytaru brnkám nějaký hit? A KOMU se to vlastně platí?
Člověk se výhýva zprávám na Nově a pak jde platit šíleně drahej benzín, maj tam zprávy zrovna puštěný a člověk jenom slyši zhovadilosti jakože megaupload je uplně hnus humus unholy ilegalní činnost, která nadnárodní producentské firmy připravuje o milióny. Proč se to ksakru asi tak jmenuje hudební/filmový průmysl co? protože tam o žádné umění nejde, tvůrce dostane minimum, tvůrci je u zadku, jestli si nějaký fanoušek jeho skladbu stáhne, hlavně že se líbí.
Mám už plný zuby toho, co všechno se dá dneska nazvat novinařinou. Kdejaký blbeček s blogem, který náhovou udělal dobře SCIO testy (ano, mám na mysli i hodně konkrétních lidí) si dneska hraje na novinaře, rozumí úplně všemu, všude byl dvakrát, nebo rovnou třikrát a vůbec ho nesere že ví o dané věci vlastně hovno.
Nic není tak jednoduché jak se zdá. Vše co se děje má dvě strany.
A co když se vážně něco stane? Co když se vážně něco totálně posere? Žádné blbe proroctví, žádní Mayové, žádna změna světa - jen obyčejná světová krize, které začala bůhvíkde, ale nejde ji zastavit. Kolik ještě zůstavá na zemi protektorů? Bude nás mít vůbec ještě někdo zachránit? Bude mít vůbec ještě někdo chuť? Nebo je vážně tolik lidí tak strašně naivních, že si myslí, že nějaké jejich "andílkování" a "konstruktivníenergieování" stačí?
Občas mám všeho vážne po krk...

 


Komentáře

1 Marquise Caetlin de Ely Marquise Caetlin de Ely | Web | 2. února 2012 v 18:11 | Reagovat

The End je jedna z mojich najobľúbenejších pesničiek vôbec :)

A k tomu, čo si písala, plný súhlas, ja správy ani nepozerám, akurát si občas prečítam niečo na guardiane, svet ide do prdele.
A tie nové zákony ani nemám síl komentovať, niečo nehorázne, hlavne keď hudobník dá na svoj fb profil link na stiahnutie zadarmo, napr. alebo sú to neoficiálne  bootlegy, z ktorých nedostanú autori ani cent. A za to mám ja platiť??!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama