Jak jsem se sem vlastně dostala?

31. prosince 2012 v 18:23 | onni |  Každodennost
Bylo mi 17, když se rozjela mánie blogování. Tehdy u nás žádny server nebyl, ale blog mělo hodně mých internetových známých z Polska. A samozřejmě už tehdy existovat blogspot, jen neměl nic sposlečného s Google. Za těch 10 jsem už měla hodně blogů: čistě osobní a tvořivý, deníčkový, haterovský, čistě hudební, pak jsem přešla na psaní pro web Dark Entries a nakonec skončila u vlastního blogu o hudbě, filmech, umění a světoborných a světoznalých myšlenkách a mých vlastních sebedestřuktivních sklonech. Jakmilě se ale můj život začal měnit, začala se měnit témata, o kterých jsem na blozích ráda četla a o kterých jsem měla chuť psát. Řešit politiku, světový mír, konspirace a co já vím ještě mě najednou začalo ubíjet, přestala jsem mít chuť mít na úplně všechno názor a bít se za něj. Prostě jsem začala mít chuť psát o blbínách, maličkostech, které mě těší. A najednou se můj starý blog na tohle nehodí. Najednou jsem dostala chuť ze starého blogu odejít.

Ale ono je to takové trošku teatrální, já vím. Nikam neodcházím, proč taky, a kam vlastně? Jo chtěla jsem mít nový blog na blogspotu, ale zase zakládat úplně nový blog zase jen na nějaké téma? Co když mě to přestane zase bavit?

Takže, zítra začíná nový rok a já měním tenhle blog. Ne nějak moc a závratně, jen prostě trošku pozměním rubriky (a možná je změním ještě víc, jakmile se mi bude chít přeháztet články) a nejspíš se tady občas objeví něco o oblečení, kosmetice atd. Na dělání fashion blogu nemám ani chuť, ani ksycht, ani foťák, ani dostatečnou sbírku kosmetiky, ale tyhlety blogy momentálně čtu ráda, takže v rámci mých současných zájmů.

Přeji všem vše nejlepší do nového roku, ať je lepší než ten munulý nebo stejně dobrý jak ten minulý, ať se Vám splní všechna přání, nebo alespoň některá z nich :)

Pa
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama