Song fort Today: Feel - Gdy Wigilia jest

20. prosince 2012 v 20:19 | onni |  Hudba
Konečně. Sedím doma, dneska jsem v práci skončila dřív, zítra mám volno (vzala jsem si na konec světa dovolenou :). Letos budou moje první Vánoce úplně jinak, těsím se a zároveň se bojím jakéhosi záchvatu nostalgie. Rano se vždycky vstalo, taťka nám všem popřád veselé Vánoce a tak nějak bylo prostě všechno jiné, kouzelné. Jo, nebylo to tak vždycky, dodnes prostě cítím kolem Vánoc něco v tom smyslu, že je něco špatně, nebo se může pokazit, co já vím. Ale tohle mi bude asi letos vážně chybět.

Od minulého roku už neprožívám takové ty spíše dětské Vánoce, kdy jsem už dva týdny předtím poslouchála A Jolly Christmas od Sinatry a tak... prostě jsem byla pořád v práci a unavená a tak vůbec, člověk najednou příjde na to, že je něco fakt jinak.

A letos? K vánoční hudbě jsem se pořádně dostala až dneska, pokud vůbec. A při velkém předvánočním nákupu jsem v autě opět přemýšlala o celém roce. Každý rok si říkám, že to byl zase rok plný změn, ale letos to bylo občas vážně o 106. Ztratila jsem spřízněnou duši, způsobila autonehodu, přestěhovala se do vlastního bytu, kde se stále tak nějak snažím skloubit radost s přítomností blízké osoby a trpělivost vůči jeho prohřeškům :)

Mám vlastní vánoční stromek s ozdobama z IKEA, dárky skoro zabalené a ještě se muším 4x vyspinkat a jsou tady Vánoce!

Kruci, jsem nějaká unavená... z nakupování i z toho přemýšlení, raději toho nechám :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama