Únor 2013

V noci

16. února 2013 v 0:50 | onni |  Každodennost
Za poslední rok nebo kolik se mi to stáva už jen výjimečně, ale dneska je něco ve vzduchu, možná to bude tim asteroidem, kdoví. Každopádně nemůžu spát. A tak přemýšlím. O všem co jsem kdy udělala blbě, tak moc blbě, že na to chci raději zapomenout a najednou se mi to zjeví všechno najednou, v jeden večer, v jeden okamžik, a já bych si nejrači nafackovala. Ne, nejde mi o nějaké životní zvraty, jen o ty obyčejné pubertácké věci a různé kraviny, které se časem přerodily na chování mrchy. Jak jsem od sebe odehnala tolik lidí, jak jsem vůbec neveděla jak na to, když se mi nějaký kluk líbil, když jsem do něj byla zamilovaná, ale měl holku a já se snažila ho dostat tím nejhorším možným způsobem. Takové blbosti, takové scény, co jsem to byla vlastně za člověka? Měla jsem tak hrozně nízké sebevědomí, že jsem se neuměla chovat k lidem normálně?

Je celkem sranda, že téma týdne je zrovna "Vzpomínky". Občas bych některé věci tak hrozně ráda ze své hlavy vymazala a kecy typu "joo, vždyt tě to utvářelo a díky tomu jsi dnes tam kde jsi" mě vážně štvou. Štvou mě o to víc, že si to říkám sama. Ale faktem je, že to, kde jsem, je zásluhou pouze toho, že jsem v jedné chvíli kmonečně dostala rozum a že jsem v jedné chvíli potkala člověka, který mi zvednul sebevědomí a já mohla začít na sobě pořádně pracovat.

Ale dost keců no.. co nového? Mám doma kočičáka, konečně :) je to sranda, kočku jsme doma měli vždycky, ale nikdy ne v bytě, takže se trošku učim co s ním, hlavně aby nelez tam kam nemá. Nakupuju mu hračky a tak, hrozně mě to baví, ale stejně si nejraději ze všeho hraje s mým jelením lůjem, propiskou nebo velkým šroubem.

Zítra jedu do Itálie. Zase. Konečně. A už se těším na jaro. A na narozeniny, protože douvám, že dostanu paletku Urban Decay :) a občas hraju WoWko na ofiku, když jsou zrovna prachy. A tahám knihy do Kindle. A utrácím za boty a budu utrácet za kabelky.

A v září se budu vdávat. Fakt :) nějak mi to ještě pořád nedochází, ale nosím na ruce prsten a jsem šťástná. Nějak jsem už od začátku tohle věděla a už dlouho vím, že nikoho jiného nechci.
Mimochodem, víte jak šílený problém je sehnat v pljčovně šaty, které by nebyly samá krajka ašlehačka a nepohodlný korzet? Ale o tom zas někdy příště :)