5 věcí, co mi v poslední době udělaly radost

30. července 2013 v 14:18 | onni |  Top 5
Období dobrých a špatných nálad skáče jako divé. Maniodepresivní sklony se snažím zachraňovat jak se jen dá, a tak se snažím mít kolem sebe věci, které mám ráda, které mi nějakým způsobem vykouzlí úsměv na tváři. Samozřejmě jako naprosto nepovrchní osobě mi dělá radost láska, slunce a potencionální světový mír. A k tomu ještě pár věcí.

1. Nové kníhy.
Před pár lety jsem četla pořád. Pořád a pořád. Hlavně na výšce. Což způsobilo, že jsem občas během špacíru narazila do zdi. Dneska je to bída, ani nevím proč. Nejsem schopná tolik číst, neumím se soustředit. To ale neznamená, že si kniha stále dál nekupuju, nebo je nedostávam. Mohu říct, že všechy mám rozečtené a kdyžtak si je nechávám na důchod.
Dvě novinky v mé sbírce jsou Dějiny papežů a Kabala. Dějiny papežů jsem četla kdysi dávno na výšce, skvělá kniha. Samozřejmě pro někoho, koho zajímají dějiny křesťanství. Akočli i pro laijka může být přínosná.2. World of Warcraft.
Moje šílená závislost. Bohužel, vzhledem k tomu, že se jedná o online RPG se spoustou hráčů, mezi nimi člověk najde spoustu puberťáku co se neumí chovat, občas je to trochu vopruz. Přítel kontatoval, že si me brzo Blizzard najme jako language police :D a taky to není uplně nejlevnější, když hrajete na "offiku".
Každopádně je to jediná počítačová hra, když nepošítam Sims 2 a Commander Keen, co mě takhle dostala. Hrozně mě to baví a pomáhá mi vypnout. A kdo by taky nechtěl vypadat jako krásná elfka a běhat po kouzelném světě, že.3. Mixa CC krém a Mixa micelární voda.
O této, u nás nové značce, již bylo napsáno mnoho, takže žádné recenze psát nebudu. Používám tyto přípravky krátce, zatím jsem spokojená, ale to co mě naprosto dostalo je vůně krému. Geniální. Nádherná. Připomíná mi to trochu vůni jedné staré dobré kamarádky a vůbec bytu, ve kterém bydlela a na který mám příjemné vzpomínky. Vůně mě přímo uklidňuje a na chvíli vidím svět tak nějak růžově.4. Nové baleríny
Nejsem zas takový magor do bot a kabelek (ačkoli by někteří protestovali), ale kdybych mohla, baleríny a žabky kupuju pořád. Béžové, klasické, hodící se ke všemu - ty teď "zdobí" moje nožky. Kromě toho jsem natěšená i na lodičky ze Zootu, ty však budou až na svatbu.5. Pseudokreativní JÁ
Aneb co s flekama na zdi... Kašlete na obrazy, vemte do ruky barvy a štětec (nezapomeňte mezitím zavřít někam svoje dvě kočky, aby vás nerušily) a malujte přímo na stěnu.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama