Říjen 2013

Song for today: Rolling Stones - You can't always get what you want

31. října 2013 v 14:43 | onni |  Hudba
Chacha, právě jsem si uvědomila, že už jsem měsíc vdaná :D

No nic, máme po volbách, jako vždy všichni nadávaj, že to dopadlo ta a ne jinak, a já si zase myslím, že to dopadlo dobře. Lidi volali po změne a změny bylo dosaženo. Viděla jsem jen večerní sestřich úryvků z rozhovorů lidí ze stran a dost mě pobavila arogance jednoho poslance z ČSSD, jež na otázka novináře, co říkají na to že mají zatím 23 procent, reagoval slovy, že se novinárka spletla, že to musí mít 33 procent. Na druhé místo se vyhoupla strana, které v parlamentu ještě nebyla, úřadující ODS zalezla někam pod stůl a ten Okamura bude ve vládě taky docela vtipnej.

No co, abych pravdu řekla, je mi to celkem jedno. Za tech bezmála 10 let, co jsem oprávněna chodit k volbám, nemám pocit, že bych se měla nějak vyloženě špatně. A je úplně jedno, kdo je u moci.

Práci mám, sice ne bůhvijak dobře placenou, ale mám. S manželem žijeme ve třipokojovém bytě, můžeme si dovolit kupovat kvalitní jídlo, momentálně jsem na nemocenské a přitom s penezi dokážeme vyjít. Jo, jasně, nemáme děti (ovšem ne z vlastní vůle) a může se stát cokoli, ale copak v ČR žijí jenom mladé, bezdětné páry? Ono stěžovat si umí každý.

Jo, jasně, chtěla bych se mít lip, kdoby nechtěl? Ovšem nevím, jak by mi v tom mohla pomoct jakákoli vláda.

Co mě momentálně nejvíc na vládě štve, je otázka porodnictví a náš nesmyslný zákon, který porodním asistentkám znemožňuje vést porody doma. Ovšem nemám pocit, že by to opravdu někdo řešil.

No, hlídala jsem teď dva dny malou neteř a ta jakožto dítě je nosičem všelijakých bacilů, takže jsem od ní něco chytla. Jdu si navařit hodně kdejakých bylinkových čajů, ať nemusím k doktorovi a platit mu 30 Kč ;)


Moses Supposes

9. října 2013 v 13:21 | onni |  Každodennost
Tak už jsem týden a půl vdáná. Měnit se asi moc nezmenilo, jelikož jsem s manželem už rok bydlela, spíš je to o nějakém tom pocitu.

Fotky zatím nemám, jen pro pobavení hodim jedno video kde můj otec a segřin přítel tančí na Moses Supposes ze Zpívání v dešti :)


a přídávám ještě fotku našeho krásného, kýčovitého svatebního dortu z Marlenky, byl tak dobrý, že mi z něj bylo až blbě :D